Apetyczna integracja. Warsztaty kulinarne z Look&Cook
13 stycznia, 2022

To nie pierwsze nasze spotkanie w kuchni, ale zdecydowanie warte zapamiętania. Michał Kowalski z WHY THAI Food&Wine przygotował dla nas pełną atrakcji, kulinarną wycieczkę na Wschód. Zgłębialiśmy tajniki kuchni tajskiej, a nasz apetyt rósł w miarę gotowania.

Wśród potraw królował złocisty łosoś i delikatne mięso z kurczaka. Podczas warsztatów nie tylko dobrze zjedliśmy, ale przede wszystkim zaspokoiliśmy nasz głód spotkań, których brakuje nam najbardziej. Zobacz, jak spędzaliśmy czas przy wspólnym gotowaniu pod okiem mistrza w Studiu Kuchennym Look&Cook.

Dla kogo i jak tworzymy nasze produkty? Rozmowa z Dagmarą Potocką, Dyrektor Łańcucha Dostaw

Najważniejszym elementem naszego biznesu jest oczywiście sprzedaż. Jednak w Novicie nie mamy magazynów, z których wysyłamy produkty z półek, a klientów traktujemy bardziej jak partnerów. Z czego to wynika i jak działamy, realizując spływające zlecenia? Przeczytaj rozmowę z naszą Dyrektorką Łańcucha Dostaw, która przybliża proces powstawania produktów w naszym zakładzie.

2022-05-13 06:17:38

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie Novita

Jakość produkowanych wyrobów i efektywność wykonywanej pracy zależą od wielu czynników, ale najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. W Novicie stawiamy je na pierwszym miejscu. Przeczytaj, jak eliminujemy zagrożenia w naszym zakładzie i jak przygotowujemy pracowników do bezpiecznej i wydajnej pracy.

2022-04-26 07:28:46

Dodatkowe korzyści dla naszych pracowników

Wiemy, że wynagrodzenie to nie wszystko. Dlatego dla naszych pracowników mamy w zanadrzu dodatkowe świadczenia. Z niektórych korzystamy nawet wspólnie. Swoboda w wyborze benefitów pracowniczych jest niezwykle wygodna. Zobacz, co czeka na tych, którzy zdecydują się dołączyć do naszego zespołu.