Aktualności

Mamy ręce pełne roboty, ale nie zapominamy o dobrej zabawie.
Sprawdź, co robiliśmy ostatnio.

Dla kogo i jak tworzymy nasze produkty? Rozmowa z Dagmarą Potocką, Dyrektor Łańcucha Dostaw

Najważniejszym elementem naszego biznesu jest oczywiście sprzedaż. Jednak w Novicie nie mamy magazynów, z których wysyłamy produkty z półek, a klientów traktujemy bardziej jak partnerów. Z czego to wynika i jak działamy, realizując spływające zlecenia? Przeczytaj rozmowę z naszą Dyrektorką Łańcucha Dostaw, która przybliża proces powstawania produktów w naszym zakładzie.

2022-05-13 06:17:38

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie Novita

Jakość produkowanych wyrobów i efektywność wykonywanej pracy zależą od wielu czynników, ale najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. W Novicie stawiamy je na pierwszym miejscu. Przeczytaj, jak eliminujemy zagrożenia w naszym zakładzie i jak przygotowujemy pracowników do bezpiecznej i wydajnej pracy.

2022-04-26 07:28:46

B jak benefity. Zobacz, co oferujemy pracownikom Novity

Wydajność i komfort pracy staramy się zwiększać przez wdrażanie innowacji i procedur. Wiemy jednak, że to nie wystarczy. Zadowolony, zaangażowany i kreatywny pracownik to taki, który sprawnie łączy życie zawodowe z prywatnym, rozwój z dbałością o zdrowie. Dlatego oferujemy naszym zatrudnionym benefity, które – mamy nadzieję – pomagają im w zachowaniu równowagi między pracą a życiem osobistym. Na co możesz liczyć, dołączając do naszego zespołu? Poznaj listę benefitów w Novicie.

2022-04-07 10:48:13

Kolejny awans w Novicie! Poznaj Mateusza Cieniaka

Od mechanika, przez brygadzistę, po inżyniera do spraw technicznych. Mateusz w błyskawicznym tempie wspiął się po drabinie swojej kariery. Urzekł nas swoim zaangażowaniem i dociekliwością, dzięki którym poznał naszą produkcję jak własną kieszeń. W krótkiej rozmowie zdradza, jakie wyzwania na niego czekają i jak wygląda przejście na nowe stanowisko po awansie.

2022-03-22 08:08:09

Razem dbamy o środowisko - ekologiczne rozwiązania w Novicie

Jak każdy duży zakład, my również produkujemy odpady, zużywamy energię i zasoby naturalne. Co robimy, by ograniczyć wpływ naszej pracy na środowisko naturalne? Sprawdź.

2022-03-10 11:01:00

Rozwój w Novicie. Czego można się nauczyć jako mechatronik?

Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na naszej linii produkcyjnej to nie lada wyzwanie. Mierzy się z nim codziennie nasz sprawny zespół mechatroników, a wśród nich Dominik Owcarz, który zgodził się powiedzieć kilka słów o swojej pracy. Sprawdź, na czym polegają zadania mechatronika w Novicie – być może to idealne stanowisko właśnie dla Ciebie?

2022-02-21 08:51:38

System SOOT: Zarządzanie Transportem w Novicie

Wyroby, które produkujemy w naszym zakładzie, przemierzają tysiące kilometrów, by trafić do naszych klientów. Przez ponad 45 lat działalności zbudowaliśmy sieć sprzedażową, obejmującą cały świat. Co robimy, by mieć pewność, że nasz łańcuch dostaw jest efektywny i terminowy? Poznaj system do zarządzania transportem SOOT.

2022-02-10 11:20:22

Nasz pracownik w Naszemiasto.pl. Przeczytaj rozmowę z Tomaszem Dąbrowskim

W listopadzie 2021 na łamach czasopisma "Zielona Góra Nasze Miasto" pojawił się wywiad z naszym pracownikiem, Operatorem Linii Produkcyjnej, Tomaszem Dąbrowskim.

2022-01-13 12:31:28

Gramy zespołowo! Drużynowe kręgle w Novicie

Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego jako wielki finisz szkolenia o komunikacji i współpracy, wybraliśmy się do kręgielni, by w praktyce poćwiczyć zdobyte wcześniej umiejętności.

2022-01-13 10:07:37

Apetyczna integracja. Warsztaty kulinarne z Look&Cook

To nie pierwsze nasze spotkanie w kuchni, ale zdecydowanie warte zapamiętania. Michał Kowalski z WHY THAI Food&Wine przygotował dla nas tym razem pełną atrakcji wycieczkę na Wschód.

2022-01-13 10:10:05

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodową organizacją, w której możesz
rozwijać swój pełny potencjał.

Życie w Novicie. Poznajmy się.

Wyślij nam swoje CV i daj nam się poznać. Może w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie?

Wyślij CV