Gramy zespołowo! Drużynowe kręgle w Novicie
13 stycznia, 2022

Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego jako wielki finisz szkolenia o komunikacji i współpracy, wybraliśmy się do kręgielni, by w praktyce poćwiczyć zdobyte wcześniej umiejętności. Na torach spotkali się pracownicy z działu Utrzymania Ruchu, Jakości, Łańcucha Dostaw, Produkcji i Magazynu. Daliśmy z siebie wszystko, a największą nagrodą tego spotkania był czas, który spędziliśmy w swoim towarzystwie.

Zresztą, oddajmy głos Kasi z Działu Jakości, która brała udział w rywalizacji i podsumowała to spotkanie w kilku zdaniach:

W edycji bowlingowej zgraliśmy się w zespołach, poznając lepiej kolegów i koleżanki z różnych działów. Na jednym torze stanęli silni gracze z Utrzymania Ruchu i z Magazynu, których mocno wspierała Małgorzata – Brygadzista Konfekcji (zaliczyła kilka całkiem „soczystych” strike’ów)!

Obok reprezentantki Działu Jakości i Łańcucha dostaw mocno dopingowały rzuty Produkcji. A najlepsze jest to, że już po chwili schemat organizacyjny nie miał większego znaczenia dla wspólnych rozmów i dobrej zabawy!

Oczywiście, jak na aktywność sportową przystało, była też klasyfikacja punktowa, a najlepsze średnie wyniki z zakończonych gier wyłoniły drużyny na podium:

  • Miejsce III: Sławek, Krzysiek, Marcin, Piotr i Maciek (total 493 pkt)
  • Miejsce II: Dominik, Bartosz, Mateusz, Waldek i Asia (total 511 pkt)
  • Miejsce I: Eulalia, Kasia, Wojtek, Marcin i Sylwia (total 542 pkt)

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę i prawdziwe sportowe emocje 🙂

Zobacz, jak się razem bawiliśmy:

Dla kogo i jak tworzymy nasze produkty? Rozmowa z Dagmarą Potocką, Dyrektor Łańcucha Dostaw

Najważniejszym elementem naszego biznesu jest oczywiście sprzedaż. Jednak w Novicie nie mamy magazynów, z których wysyłamy produkty z półek, a klientów traktujemy bardziej jak partnerów. Z czego to wynika i jak działamy, realizując spływające zlecenia? Przeczytaj rozmowę z naszą Dyrektorką Łańcucha Dostaw, która przybliża proces powstawania produktów w naszym zakładzie.

2022-05-13 06:17:38

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie Novita

Jakość produkowanych wyrobów i efektywność wykonywanej pracy zależą od wielu czynników, ale najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. W Novicie stawiamy je na pierwszym miejscu. Przeczytaj, jak eliminujemy zagrożenia w naszym zakładzie i jak przygotowujemy pracowników do bezpiecznej i wydajnej pracy.

2022-04-26 07:28:46

Dodatkowe korzyści dla naszych pracowników

Wiemy, że wynagrodzenie to nie wszystko. Dlatego dla naszych pracowników mamy w zanadrzu dodatkowe świadczenia. Z niektórych korzystamy nawet wspólnie. Swoboda w wyborze benefitów pracowniczych jest niezwykle wygodna. Zobacz, co czeka na tych, którzy zdecydują się dołączyć do naszego zespołu.