Oferty pracy

Sprawdź, kogo szukamy i aplikuj wygodnie online, korzystając z formularza kontaktowego pod wybraną ofertą.
Zaplanujemy Twoją ścieżkę rozwoju.

Kontrola jakości
Laborant/Laborantka
Sprzedaż
Specjalista ds. Sprzedaży
Utrzymanie Ruchu
Mechanik nastawiacz maszyn
Produkcja
Pracownik produkcyjny
Utrzymanie Ruchu
Mechatronik

Dodatkowe korzyści
dla naszych pracowników

Wiemy, że wynagrodzenie to nie wszystko. Dlatego dla naszych pracowników mamy w zanadrzu dodatkowe świadczenia. Z niektórych korzystamy nawet wspólnie. Swoboda w wyborze benefitów pracowniczych jest niezwykle wygodna. Zobacz, co czeka na tych, którzy zdecydują się dołączyć do naszego zespołu.

Wyślij nam swoje CV

Przygotuj dokument, który pozwoli nam bliżej poznać Twoje umiejętności, zdobyte doświadczenie lub kierunek, w jakim chcesz się rozwijać. Wyślij go do nas, wypełniając formularz znajdujący się pod wybraną ofertą na naszej stronie.

Gdy Twój telefon dzwoni

Po wstępnej weryfikacji Twojego CV będziemy chcieli poznać Cię trochę lepiej. Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i zada kilka dodatkowych pytań o doświadczenie lub Twoją motywację do pracy albo zaprosi Cię na rozmowę w siedzibie naszej firmy w Zielonej Górze.

Spotkanie z przełożonym

W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz, ten etap może mieć formę rozmowy z bezpośrednim przełożonym albo z innymi osobami w firmie. Pamiętaj: to również szansa dla Ciebie, by poznać nas bliżej. Przygotuj swoje pytania.

Chcemy z Tobą pracować!

Lubimy wiązać się z ludźmi na dłużej i wspólnie się rozwijać. Jeśli jesteś taką osobą, z pewnością dostrzeżemy to podczas rozmowy o pracę. Zaprosimy Cię wówczas do stałej współpracy, uzgadniając warunki zatrudnienia. Witaj na pokładzie!

Podoba mi się to, że wychodząc z pracy, sprawy zawodowe zostawiam w zakładzie.

Odpowiada mi też usystematyzowany czas pracy i czterodniowy tydzień pracy. Kto się tu odnajdzie? Z pewnością osoby młode, sprytne, zwinne i otwarte, bo nasza praca polega przede wszystkim na tym, żeby się komunikować. Osoby, które są komunikatywne, na pewno będą się tu dobrze czuły.

Tomasz Dąbrowski

Operator Linii Produkcyjnej

Życie w Novicie. Poznajmy się.

Wyślij nam swoje CV i daj nam się poznać. Może w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie?

Wyślij CV

  Najcześciej zadawane pytania

  Praca na produkcji

  W jakim systemie zmianowym pracuje produkcja?

  Produkcja pracuje w systemie 1-, 2-, 3-zmianowym oraz w większości przypadków w systemie 4-brygadowym. Praca w systemie 4-brygadowym (praca linii produkcyjnych w systemie ciągłym obejmującym również pracę w sobotę i niedzielę) polega na tym, że trzy brygady w ciągu doby pracują, a czwarta brygada w tym czasie odpoczywa. Każda brygada odpoczywa po czterech dniach – jeden dzień po pracy na pierwszej lub drugiej zmianie albo dwa dni po pracy na nocce. Praca w systemie 4-brygadowym dotyczy obsługi głównych linii produkcyjnych oraz zaplecza obsługi technicznej produkcji.

  Czy praca na produkcji obejmuje również święta?

  Tak, ale główne święta (Wigilia i Boże Narodzenie, Wielkanoc, Boże Ciało, Wszystkich Świętych) są wolne, podobnie jak Sylwester i Nowy Rok.

  Czy każdy pracownik przechodzi szkolenie wprowadzające do pracy?

  Tak, każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie zarówno BHP jak i instruktaż stanowiskowy.

  Czy często zdarza się praca w nadgodzinach? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne?

  Praca w nadgodzinach się zdarza w przypadkach wzmożonego zapotrzebowania na nasze produkty, jest dodatkowo płatna zgodnie z kodeksem pracy.

  Zatrudnienie i benefity

  Na podstawie jakiej umowy będę pracował/a?

  Każdy pracownik w Novicie otrzymuje umowę o pracę.

  Czy Firma oferuje możliwość dodatkowego ubezpieczenia?

  Tak, Novita oferuje wszystkim pracownikom możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz opieki medycznej. Każdy pracownik może wybrać dowolny pakiet z kilku dostępnych wariantów.

  Na jakie inne benefity może liczyć pracownik?

  Pracownik może liczyć na bony na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie oraz obfite paczki mikołajkowe dla swoich pociech. Nasi pracownicy często i z ochotą uczestniczą w organizowanych przez firmę wyjazdach na imprezy kulturalne (np. koncerty) czy sportowe (np. GP na Żużlu, narty, spływy kajakowe).