Dołącz do nas!

Sprawdź, kogo szukamy i aplikuj wygodnie online, korzystając z formularza kontaktowego pod wybraną ofertą.

Mechanik nastawiacz maszyn
Dział: Utrzymanie Ruchu

Obowiązki:

  • realizacja remontów maszyn i urządzeń,
  • konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • prace warsztatowe oraz na zajezdni wózków.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym soboty i niedziele.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • wyjazdy integracyjne,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • parking dla rowerów.

A jak Atmosfera

Budujemy przyjazne środowisko pracy z nastawieniem na rozwiązywanie problemów.

R jak Rozwój

Oferujemy narzędzia umożliwiające rozwój ścieżki zawodowej i umiejętności.

B jak Benefity

Dbamy o zdrowie pracowników, wspieramy ich pasje i nagradzamy pomysły.

    Twoje CV*

    Dołącz do zespołu

    Drzemie w Tobie potencjał, który chcemy rozwijać. Daj nam się poznać!